Vše pro studenty Orange Factory

Zkouškové období

1. ročníky 2018/2019

Aj A Pečinková Simona, Mgr. 16.1.2019 11,00-12,00 23.1.2019 11,00-12,00 30.1.2019  10,00-11,00 uč. 25
Aj B Pečinková Simona, Mgr. 16.1.2019 10,00-11,00 23.1.2019 10,00-11,00 30.1.2019  10,00-11,00 uč. 25
Aj C Pečinková Simona, Mgr. 16.1.2019 12,00-13,00 23.1.2019 12,00-13,00 30.1.2019  10,00-11,00 uč. 25
AjA Giner Ricardo 16.1.2019 12,00-13,00 23.1.2019 12,00-13,00 30.1.2019 12,00-13,00 uč. 12
AjB Giner Ricardo 16.1.2019 13,00-14,00 23.1.2019 12,00.13,00 30.1.2019 12,00-13,00 uč. 12
AjC Giner Ricardo 16.1.2019 13,00-41,00 23.1.2019 12,00.13,00 30.1.2019 12,00-13,00 uč. 12
AT Javora Tomáš DiS. 15.1.2019 10,45-12.25 22.1.2019 10,45-12,25 29.1.201910,45-12.25  uč. 43
AFM Jakubcová Jitka,Ing. 17.1.2019 9,30-11,00 24.1.2019 9,30-11,00 31.1.2019 9,30-11,00 uč 24
DVKEV Pinc Martin Akad. Arch. 15.1.2019 9,00-12,00 22.1.2019 9,00-12,00 29.1.2019 9,00-12,00 uč. 13
DA Javora Tomáš DiS. 15.1.2019 10,45-12.25 22.1.2019 10,45-12,25 29.1.201910,45-12.25  uč. 43
FT Vojtěchovský, Paseková, Kulhavá 14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-14,00 uč. 36
G Bauer Petr 11.1.2019 9,00-14,00 18.1.2019 9,00-14,00 25.1.2019 9,00-14,00 uč. 31
GT Konupka Jakub MgA. 11.1.2019 8,55-12,25 18.1.2019 8,55-12,25 25.1.2019 12,55-14,35 uč. 21
Vágner Ivan, Mgr. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
PG Kusý Jan 16.1.2019 10,00-12,00 23.1.2019 10,00-12,00 30.1.2019 10,00-12,00 uč. 32
PG Konupka Jakub MgA. 11.1.2019 8,55-12,25 18.1.2019 8,00-12,25 25.1.2019 12,55-14,35 uč. 21
PG Bauer Petr 11.1.2019 9,00-14,00 18.1.2019 9,00-14,00 25.1.2019 9,00-14,00 uč. 31
PaS Javora Tomáš DiS. 15.1.2018 8,00-8,45 22.1.2019 8,00-8,45 29.1.2019 8,00-8,45 uč. 43
PaS Pinc Vojtěch MgA. 14.1.2019 13,00-14,00 21.1.2019 13,00-14,00 28.1.2019 13,00-14,00 uč. 33
PAM Všetečková Vladimíra Mgr. 16.1.2019 10,00-11,30 23.1.2019 10,00-11,30 30.1.2019 10,00-11,30 uč. 22
PM Jakubcová Jitka,Ing. 17.1.2019 9,30-11,00 24.1.2019 9,30-11,00 31.1.2019 9,30-11,00 uč 24
RaS Petříková Marcela, PaedDr. 15.1.2019 13,00-14,00 22.1.2019 13,00-14,00 29.1.2019 13,00-14,00 uč. 22
RaS Petříková Marcela, PaedDr. prezentace s Power Pointem 22. 1. 2019 v 14,00     uč. 22
Sto Vágner Ivan, Mgr. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
TADF Paseková Štěpánka MgA. 14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-14,00 uč. 36
TPRP Javora Tomáš DiS. 15.1.2018 8,00-8,45 22.1.2019 8,00-8,45 29.1.2019 8,00-8,45 uč. 43
TDR Vágner Ivan, Mgr. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
TaP Konupka Jakub MgA. 11.1.2019 8,55-12,25 18.1.2019 8,00-12,25 25.1.2019 12,55-14,35 uč. 21
VP Pinc Vojtěch MgA. 14.1.2019 14,00-15,00 21.8.2019 14,00-15,00 28.1.2019 14,00-15,00 uč. 33
VP Javora Tomáš DiS. 15.1.2019 8,55-9,40 22.1.2019 8,55-9,40 29.1.2019 8,55-9,40 uč. 43
ZPH Bauer Petr 11.1.2019 9,00-14,00 18.1.2019 9,00-14,00 25.1.2019 9,00-14,00 uč. 31

Zkouškové období

2. ročníky 2018/2019

3DT Javora Tomáš DiS. 11.1.2019 10,00-14,00 18.1.2019 10,00-14,00 25.1.2019 10,00-14,00 uč. 43
Aj Pečinková Simona, Mgr. 16.1.2019 13,00-14,00 23.1.2019 13,00-14,00 30.1.2019 11,00-12,00 uč. 25
Aj A Giner Ricardo 16.1.2019 11,00-11,30 23.1.2019 11,00-12,00 30.1.2019 11,00-12,00 uč. 12
Aj B Giner Ricardo 16.1.2019 11,30-12,00 23.1.2019 11,00-12,00 30.1.2019 11,00-12,00 uč. 12
AT Pinc Vojtěch MgA. 14.1.2019 10,00-11,00 21.1.2019 10,00-11,00 28.1.2019 10,00-11,00 uč. 33
AP Vágner Ivan, Mgr. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
  Javora Tomáš DiS. 15.1.2019 9,50-10,35 22.1.2019 9,50-10,35 29.1.2019 9,50-10,35 uč. 43
AZ Paseková Štěpánka MgA. 14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-14,00 uč. 36
DVKEV Pinc Martin Akad. Arch. 17.1.2019 8,30-10,30 24.1.2019 8,30-10,30 31.1.2019 8,30-10,30 uč. 13
DA Javora Tomáš DiS. 15.1.2019 12,55-13,40 22.1.2019 12,55-13,40 29.1.2019 12,55-13.40 uč. 43
DZFO Kulhavá Iveta, MgA. 14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-14,00 uč. 36
FT Vojtěchovský, Paseková, Kulhavá 14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-14,00 uč. 36
GT Mžourek Milan 15.1.2019 8,00-10,30 22.1.2019 8,00-10,30 29.1.2019 8,00-10,30 uč. 31
Kr Pospíšil Matěj Dis. 14.1.2019 9,00-11,00 21.1.2019 9,00-11,00 28.1.2019 9,00-11,00 uč 41
Vágner Ivan, Mgr. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
PG Kusý Jan 16.1.2019 10,00-12,00 23.1.2019 10,00-12,00 30.1.2019 10,00-12,00 uč. 32
PaS Konupka Jakub MgA. 14.1.2019 8,55-10,35  21.1.2019 8,55-10,35 25.1.2019 8,55-10,35 uč. 21
PRF Jiravová Čapková Andrea Mgr. 16.1.2019 9,00-10,00 23.1.2019 9,00-10,00 30.1.2019 9,00-10,00 uč. 22
RaS Petříková Marcela, PaedDr. 15.01.2019 14,00-15,00 22.1.2018 15,00-16,00 29.1.2019 14,00-15,00 uč. 22
RaS Petříková Marcela, PaedDr. Řečnická cvičení + panelová diskuse – 15.1.2018 v 15,00     uč. 22
Sto Vágner Ivan, Mgr. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
TDR Všetečková Vladimíra Mgr. 16.1.2019 10,00-11,30 23.1.2019 10,00-11,30 31.1.2019 9,00-13,00 uč. 22
TTT Mácha Tomáš MgA. 11.1.2019 8,55-9,40 15.01.2019 8,55-9,40 29.1.2019 8,55-9,40 uč. 33
TaP Konupka Jakub MgA. 14.1.2019 10,45-12,25 21.1.2019 10,45-12,25 25.1.2019 10,45-12,25 uč. 21
Zv Petřík Jakub 21.1.2019 9,00-10,00 22.1.2019 9,00-10,00 30.1.2019 9,00-10,00 uč. 31

Zkouškové období

3. ročníky 2018/2019

3DT Brošta Josef Mgr. 11.1.2019 10,00-14,00 18.1.2019 10,00-14,00 25.1.2019 10,00-14,00 uč. 43
AjA Ginner Ricardo 16.1.2019 10,00-10,30 23.1.2019 10,00-11,00 30.1.2019 10,00-11,00 uč. 12
AjB Ginner Ricardo 16.1.2019 10,30-11,00 23.1.2019 10,00-11,00 30.1.2019 10,00-11,00 uč. 12
AjA Pečinková Simona, Mgr. 17.1.2019 10,00-11,00 24.1.2019 10,00-11,00 30.12019 12,00-13,00. uč. 25
AjB Pečinková Simona, Mgr. 17.1.2019 11,00-12,00 24.1.2019 11,00-12,00 30.12019 12,00-13,00. uč. 25
AT Pinc Vojtěch MgA. 14.1.2019 11,00-12,00 21.1.2019 11,00-12,00 28.1.2019 11,00-12,00 uč. 33
AMT Javora Tomáš DiS. 15.1.2019 9,50-10,35 22.1.2019 9,50-10,35 29.1.2019 9,50-10,35 uč. 43
AZ Paseková Štěpánka MgA. 14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-13,00 uč. 36
DDM Kusý Jan 16.1.2019 10,00-12,00 23.1.2019 10,00-12,00 30.1.2019 10,00-12,00 uč. 32
DVKE Pinc Martin Akad. Arch. 17.1.2019 11,00-13,00 24.1.2019 11,00-13,00 31.1.2019 11,00-13,00 uč. 13
DA Pinc Vojtěch MgA. 14.1.2019 11,00-12,00 21.1.2019 11,00-12,00 28.1.2019 11,00-12,00 uč. 33
DZFO Kulhavá Iveta, MgA. 14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-14,00 uč. 36
FTP Pinc Vojtěch MgA. 14.1.2019 11,00-12,00 21.1.2019 11,00-12,00 28.1.2019 11,00-12,00 uč. 33
FTP Javora Tomáš DiS. 15.1.2019 9,50-10,35 22.1.2019 9,50-10,35 29.1.2019 9,50-10,35 uč. 43
FPDI Pospíšil Matěj DiS. 14.1.2019 11,00-13,00 21.1.2019 11,00-13,00 28.1.2019 11,00-13,00 uč. 33
FT Vojtěchovský Miroslav, Prof.Mgr.  14.1.2019 10,00-13,00 25.1.2019 10,00-13,00 28.1.2019 10,00-14,00 uč. 36
G Brošta Josef Mgr. 11.1.2019 10,00-14,00 18.1.2019 10,00-14,00 25.1.2019 10,00-14,00 uč. 43
GT Mácha Tomáš MgA. 15.1.2019 8,25-9,40 18.01.2019 8,55-9,40 29.1.2019 8,55-9,40 uč. 33
KS Vágner Ivan MgA. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
Kr Pospíšil Matěj Dis. 14.1.2019 13,00-15,00 21.1.2019 13,00-15,00 28.1.2019 13,00-15,00 uč 41
Mr Všetečková Vladimíra, Mgr. 15.1.2018 9,00-11,00 22.1.2019 9,00-11,00 31.1.2019 9,00-13,00 uč. 22
PG Pinc Vojtěch MgA. 14.1.2019 15,00-16,00 21.1.2019 15,00-16,00 28.1.2019 15,00-16,00 uč. 33
PaS Vágner Ivan MgA. 18.1.2019 od 14 hod 25.1.2019 od 14 hod 31.1.2018 od 14 hod uč. 21
Pr Udatná Hana, JUDr.    11.1.2019 8,00-9,30 18.1.2019 8,00-9,30 25.1.2019 8,00-9,30 uč. 24
TDR Všetečková Vladimíra, Mgr. 15.1.2019 10,30-12,00 22.1.2019 10,30-12,00 31.1.2019 9,00-13,00 uč. 24
ZPH Bauer Petr 11.1.2019 9,00-14,00 18.1.2019 9,00-14,00 25.1.2019 9,00-14,00 uč. 31